Služby

Nabízím několik služeb v oblasti IT. Ceny uvedené zde jsou pouze orientační, konečná cena je vždy dle konkrétní dohody. Preferuji individuální přístup ke každé zakázce.

Vývoj jednoduchého software pro systém Windows: 2 000 Kč – 10 000 Kč

Vývoj menších programů v řádu maximálně desítek hodin v jazyce Java, C#.NET nebo VisualBasic.NET. Cena je vždy na základě dohody – základní konzultace je zdarma. Kontaktujte mě pomocí emailu pro více informací.

Střih videa: 250 Kč / 15 min (dle dohody)

Střih videa z vámi dodaných materiálů. Zahrnuje základní grafické úpravy či efekty dle potřeby. Je možné přidat obrázky, text, vložené video, zvukový komentář nebo hudbu. V případě zájmu mohu pomoci s výběrem vhodné hudby která je k dispozici zdarma pro použití ve službě YouTube. V případě zájmu o větší množství videí je možné zpracovat první video jako ukázku zdarma. Uvedená cena je za každých 15 minut výsledného videa.

Údržba počítače: 200 Kč / hodina

Pouze v Pardubicích a blízkém okolí. Údržba počítače – fyzické vyčištění, promazání nadbytečných programů a souborů (často vedoucí ke zrychlení chodu počítače), instalace ovladačů, programů, antivirového software či kompletní reinstalace operačního systému. Údržba sítě – zabezpečení WiFi, konfigurace DHCP, fyzické úpravy (připojení nového zařízení přes Ethernet, výměna kabelu, atd.). Pro dohodnutí případných detailů mě prosím kontaktujte.